Obsah fóra / KAMERA do RC Modelů / KAMERA do RC Modelů - GoPro R/C Hero (5840)
1
Autor Zpráva

Snopková Světlana
Administrátor
Foto profilu Snopková Světlana
Zaslal: st únor 04, 2009 4:48 pm Předmět:  KAMERA do RC Modelů - GoPro R/C Hero (5840)
Zdravíme všechny nadšence do RC modelů,

rádi bychom znali Váš názor na tuto kameru, která je novým produktem na webových stránkách firmy TRAXXAS.

Stručný popis, který pro Vás připravil náš hlavní technik a také moderátor této debaty Petr Škaloud alias ByPS:

Asi každý by ocenil, kdyby mohl vidět jízdu z poza-kol svého modelu auta, letadla nebo lodě. S GoPro R/C Hero můžete. Tahle miniaturní, vodotěsná a nárazům odolná kamera je vyrobena pro všechny typy RC modelů. Instaluje se snadno pomocí dodané oboustranné pásky a rychlo odepínacím držákem. Tak kameru snadno a rychle nacvaknete na ten model, se kterým zrovna chcete natáčet akci.

Obrázky zde:
http://www.traxxas.com/products/accessories/gopro/gopro_overview.htm

Přijde Vám tato kamera jako supr doplněk k Vašemu autu či jinému RC modelu, který vlastníte?
Odpovědět

Martinek Daniel
Foto profilu Martinek Daniel
Zaslal: čt únor 05, 2009 9:06 am Předmět:  Re:KAMERA do RC Modelů - GoPro R/C Hero (5840)
Mno,
vše je jen otázka peněz, bohužel.
Ale musím říct, že jsem ukázal odkazy jednomu kamarádovi a hned mi psal, abych se zeptal, co to bude stát ::D.
Takže, kolik by byla cca prodejka?

Mef
Odpovědět

Martinek Daniel
Foto profilu Martinek Daniel
Zaslal: čt únor 05, 2009 9:12 am Předmět:  Re:Re:KAMERA do RC Modelů - GoPro R/C Hero (5840)
Tak jsem prošťoural trošku web traxxas a web, na který traxxas odkazuje.
Obávám se, že pokud výrobce prodává za 190, traxxas zabalí, přidá nějaké příslušenství a prodává za 340, tak to moc prodejné asi nebude.
Ale uvidíme, co svedete :)

Mef
Odpovědět

Černý Pavel
Foto profilu Černý Pavel
Zaslal: po únor 09, 2009 2:44 pm Předmět:  Re:KAMERA do RC Modelů - GoPro R/C Hero (5840)
Zdravím všechny fandy do RC aut.
Trochu jsem prohledal web a zjistil jsem , že tato kamera je již dovážena do ČR a stojí kolem 5000Kč - což je 1/3 pořizovací ceny REVA . Myslím si , že za tuto cenu to je pro některé z nás trochu dost . Ale pokud by jste chtěli aspoň nějaký produkt z této kategorie nabízet , což není špatný nápad ,měl bych další typ. A to
Kamera ACME Fly Cam One v2 - no prostě posuďte sami . Nechci tu někomu dělat reklamu . Mne osobně by více potěšilo , abych si mohl dokoupit okamžitě jakýkoliv díl na své REVO či LOSI z Vašeho e-shopu a nemusel jsem na něj čekat 3 měsíce a nebo si jej nakonec objednat sám z USA .
Odpovědět

Gadula Jiří
Foto profilu Gadula Jiří
Zaslal: po květen 21, 2012 7:16 pm Předmět:  Re:KAMERA do RC Modelů - GoPro R/C Hero (5840)
To bych si radši koupil tuhle http://www.dealextreme.com/p/the-smallest-mini-hd-720p-2-0m-pixel-digital-camera-camcorder-59538 a je to. Vodotěsná sice není, ale natáčí v HD. Ale co by kdo chtěl za 751 Kč.
Odpovědět
Login
TIP - doporučujeme 
!TUNINGOVÉ STŘÍBRNÉ TLUMIČE PRO HPI SAVAGE!
!VYCHYTÁVKA PRO VAŠEHO MONSTERA - SPINNERY DISKŮ!